adres pcpr  pcpr godz  pcpr zik
Drukuj

Integracja

Wpisany przez Łukasz Drobek, Przekazał do publikacji: PCPR Opublikowano: .

Ruszył nowy serwis integracji – pod starym, dobrze znanym adresem www.integracja.org. Nowe treści i atrakcyjny wygląd –to jego niewątpliwy atut. Co jednak najważniejsze, serwis będzie dostępny i przyjazny dla wszystkich

 

Źródło: Integracja

Drukuj

Warsztaty z Carvingu, Decupagu oraz Florystyki rozpoczęte!

wpisany przez: Łukasz Drobek, Przekazała do publikacji: Wioleta Nieznalska Opublikowano: .

W dniu 23 lipca 2014r. matki z rodzin wielodzietnych zakwalifikowanych do projektu „Schematom STOP! Wspólne działania instytucji pomocy społecznej i instytucji rynku pracy – pilotaż” rozpoczęły warsztaty zakresu ozdabiania domu oraz dbania o estetykę wnętrza. W ramach zajęć uczestniczki poznają elementy florystyki, carvingu oraz decupagu. Warsztaty odbywają się w dniach 23, 25, 30 oraz 31 lipiec 2014r.

Drukuj

Warsztaty taneczne oraz nauka pływania dla dzieci z Centrum dla Rodzin

wpisany przez: Łukasz Drobek, Przekazała do publikacji: Wioleta Nieznalska Opublikowano: .

Warsztaty taneczne oraz nauka pływania dla dzieci z Centrum dla Rodzin W ramach działalności Centrum Dla Rodzin dzieci z rodzin wielodzietnych zakwalifikowanych do pilotażu „Schematom STOP! Wspólne działania instytucji pomocy społecznej i instytucji rynku pracy – pilotaż” od dnia 23 lipca 2014 r. rozpoczęły warsztaty taneczne oraz naukę pływania. Utworzone zostały dwie grupy wiekowe, aby dzieci mogły łatwiej przyswajać wiedzę.

Drukuj

Zajęcia z pedagogiem dla dzieci objętych pilotażem Schematom STOP! w Centrum dla Rodzin

Wpisany przez: Łukasz Drobek, Przekazała do publikacji: Wioleta Nieznalska Opublikowano: .

W ramach współpracy międzyinstytucjonalnej  Pani Aga Iwan  - pedagog,  członek Powiatowego Zespołu Koordynującego Współpracę w dniu 22 lipca 2014r. przeprowadziła w Centrum Dla Rodzin zajęcia dla dzieci objętych pilotażem. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy wiekowe. Dla najmłodszych przeprowadzono zajęcia nt. „Co to jest przyjaźń”.

Drukuj

Wizyta dzieci z Centrum dla Rodzin w Zespole Opieki Zdrowotnej w Busku – Zdroju

Wpisany przez Łukasz Drobek, Przekazała do publikacji: Paula Prasałek Opublikowano: .

Powiatowe  Centrum  Pomocy  Rodzinie  w  Busku  Zdroju w  związku z realizacją pilotażu pod nazwą  „Schematom STOP! Wspólne działania instytucji pomocy społecznej i instytucji rynku pracy - pilotaż”  w dniu 22 lipca 2014 r w ramach  Centrum dla Rodzin zorganizowało spotkanie edukacyjne  w Zespole Opieki Zdrowotnej w Busku – Zdroju. Edukacja najmłodszych pokoleń to duża praca, w którą w ramach prowadzonego pilotażu  i współpracy międzyinstytucjonalnej pragniemy się zaangażować.

Drukuj

Wizyta dzieci z Centrum dla Rodzin w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Busku - Zdroju

Wpisany przez Łukasz Drobek, Przekazała do publikacji: Paula Prasałek Opublikowano: .

W ramach działań Centrum dla Rodzin przy współpracy z Komendą Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Busku – Zdroju oraz akcji „BEZPIECZNE WAKACJE 2014” dnia 21 lipca 2014 r. odbyła się wizyta dzieci z Centrum dla Rodzin w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. Spotkanie pozwoliło dzieciom pozyskać niezbędne informacje odnośnie zachowania bezpieczeństwa w czasie pożaru, burzy, wypadku oraz bezpiecznego korzystania w okresie wakacyjnym z kąpielisk.

Drukuj

Nowy samochód dla Warsztatów Terapii Zajęciowej w Gnojnie

Wpisany przez Łukasz Drobek, Przekazała do publikacji: PCPR Busko - Zdrój Opublikowano: .

Samochód marki renault dla WTZ w GnojnieDziś, tj. 21.07.2014 r., Warsztaty Terapii Zajęciowej w Gnojnie otrzymały nowy samochód marki renault do przewozu osób. W nowym aucie znajduje się 16 miejsc oraz jedno miejsce dla kierowcy. Jest to bardzo nowoczesny samochód z klimatyzacją i wszystkimi walorami usprawniającymi podróżowanie osób niepełnosprawnych.