adres pcpr-1  pcpr godz  pcpr zik

 informacja pcpr2020

 

ZIK-POMOC PRAWNA
Wolne miejsca w DPS
Nie zamykaj Oczu
Telefon Zaufania

Aktualności

Drukuj

I Spotkanie Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w 2015 r.

Wpisany przez Łukasz Drobek, Przekazała do publikacji: Justyna Wójcik Opublikowano: .

IMGP9045Dnia 16.03.2015 r. odbyło się I spotkanie Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych. Spotkanie odbyło się w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Busku – Zdroju. Pierwsze spotkanie dotyczyło:

  • Złożenia przez Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Busku-Zdroju informacji nt. wykorzystania środków PFRON na zadania z zakresu rehabilitacji społecznej w Powiecie Buskim w roku 2014.
  • Złożenia przez Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Busku-Zdroju informacji nt. wykorzystania środków PFRON na zadania z zakresu rehabilitacji zawodowej w Powiecie Buskim w roku 2014.
  • Zaopiniowania projektu uchwały Rady Powiatu w Busku – Zdroju w sprawie określenia zadań oraz podziału środków z PFRON, przypadających wg algorytmu w 2015 r. na realizację zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych w Powiecie Buskim.
  • Przedstawienia informacji na temat realizacji w 2015 roku pilotażowego programu PFRON „Aktywny samorząd”.
  • Przedstawienie projektu „Programu integracji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych dla Powiatu Buskiego na lata 2015-2020” celem zapoznania się.

IMGP9042.JPGIMGP9045.JPGIMGP9046.JPGIMGP9047.JPG