adres pcpr-1  pcpr godz  pcpr zik


ZIK-POMOC PRAWNA
Wolne miejsca w DPS
Nie zamykaj Oczu
Telefon Zaufania

Aktualności

Drukuj

UWAGA STUDENCI !!! - Nabór wniosków „Aktywny samorząd” Moduł II

Dodany przez Łukasz Drobek, Przekazała do publikacji: Edyta Borek Opublikowano: .

aktywny-samorzadPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Busku-Zdroju ogłasza nabór wniosków na drugie półrocze 2020 roku w Module II programu "Aktywny samorząd" – pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym od dnia 17 września 2020 roku. Termin zakończenia naboru wniosków dotyczących roku akademickiego 2020/2021 upływa 10 października 2020 r.  Wnioski można składać drogą elektroniczną za pośrednictwem Platformy SOW (System Obsługi Wsparcia finansowego ze środków PFRON) oraz w siedzibie Centrum  lub drogą pocztową na adres ul. Bohaterów Warszawy 120, 28-100 Busko-Zdrój. W przypadku przesyłki liczy się data stempla pocztowego. Podstawą złożenia wniosku w systemie SOW jest w szczególności:

- posiadanie kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub Profilu Zaufanego na platformie e-PUAP.

Informujemy, że składanie wniosków w systemie SOW umożliwia:

- otrzymanie dodatku na pokrycie kosztów kształcenia zwiększonego maksymalnie o kwotę 800 zł (możliwość ta dotyczy tylko tych Wnioskodawców, którzy skorzystają z tego zwiększenia po raz pierwszy),

Szczegółowe informacje można uzyskać w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Busku- Zdroju ul. Bohaterów Warszawy 120, 28-100 Busko-Zdrój.

Tel.: /41/ 234 56 88

 

Klauzula informacyjna
  Oświadczenia
  Oświadczenie dla zatrudnionych wnioskodawców
  Wniosek AS MII (P)
  Zaświadczenie od pracodawcy
  Zaświadczenie ze szkoły
  Załączniki Moduł II