adres pcpr-1  pcpr godz  pcpr zik


ZIK-POMOC PRAWNA
Wolne miejsca w DPS
Nie zamykaj Oczu
Telefon Zaufania

Aktualności

Drukuj

Ogłoszenie w sprawie konsultacji projektu „Powiatowej Strategii Integracji i Rozwiazywania Problemów Społecznych Powiatu Buskiego na lata 2021-2030”

Dodany przez Łukasz Drobek, Przekazała do publikacji: Justyna Zięba Opublikowano: .

Na podstawie art. 19 pkt 1 ustawy z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej(Dz. U. z 2020 r., poz. 1876 z późn. zm.) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Busku – Zdroju, zaprasza do konsultacji projektu „Powiatowej Strategii Integracji i Rozwiazywania Problemów Społecznych Powiatu Buskiego na lata 2021-2030”.

Uwagi można zgłaszać na formularzu zgłaszania uwag (plik do pobrania) w terminie do 08 grudnia 2020 r. drogą pocztową na adres: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Busku-Zdroju, ul. Boh. Warszawy 120, 28-100 Busko-Zdrój, bądź e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

O terminie decyduje data wpłynięcia formularza do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Busku-Zdroju. Formularze zgłaszania uwag złożone po terminie zakończenia konsultacji nie będą brane pod uwagę.

 

Pobierz
Projekt Powiatowej Strategii Integracji i Rozwiazywania Problemów
Społecznych Powiatu Buskiego na lata 2021-2030

Pobierz
Formularz zgłaszania uwag