Jesteś tutaj: Start / Kadra

Kadra

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

 

 

Aneta Chwalik
Dyrektor
Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie
w Busku- Zdroju
a.chwalik@pcpr.busko.pl
Tel.: /41/ 234 56 82
ZESPÓŁ FINANSOWY, ADMINISTRACJI I KADR
 
Marta Drobek
Kierownik Zespołu
Główna Księgowa
Tel.: /41/ 234 56 84
m.drobek@pcpr.busko.pl
  Ewa Bysiec
Podinspektor
Tel.: /41/ 234 56 84
e.bysiec@pcpr.busko.pl
 
Anna Syska
Sekretariat
Tel.: /41/ 234 56 86
Fax.: /41/ 234 56 99
a.syska@pcpr.busko.pl
  Łukasz Drobek
Informatyk / Kierowca
Tel.: /41/ 234 56 89
l.drobek@pcpr.busko.pl

ZESPÓŁ RODZINNEJ PIECZY ZASTĘPCZEJ, WYPŁATY ŚWIADCZEŃ ORAZ POMOCY INSTYTUCJONALNEJ

 
Justyna Zięba
p.o Kierownik Zespołu
Rodzinnej Pieczy Zastępczej,
Wypłaty Świadczeń
Oraz Pomocy Instytucjonalnej
Tel.: /41/ 234 56 85
j.zieba@pcpr.busko.pl
  Danuta Sołtyk
Starszy Specjalista
Pracy Socjalnej
Tel.: /41/ 234 56 85
d.soltyk@pcpr.busko.pl
 
Beata Smodrzewska
Koordynator Rodzinnej
Pieczy Zastępczej
Tel.: /41/ 234 56 83
b.smodrzewska@pcpr.busko.pl
  Justyna Twardy
Koordynator Rodzinnej
Pieczy Zastępczej
 Tel.: /41/ 234 56 83
e-mail: j.twardy@pcpr.busko.pl
ZESPÓŁ POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM I OBSŁUGI PROGRAMÓW PFRON
 
Agnieszka Milewska
Kierownik Zespołu
Pomocy Osobom Niepełnosprawnym
i Obsługi Programów PFRON
Tel.: /41/ 234 56 88
a.milewska@pcpr.busko.pl
  Edyta Borek
Podinspektor
Tel.: /41/ 234 56 88
e.borek@pcpr.busko.pl
OŚRODEK INTERWENCJI KRYZYSOWEJ
 
Dorota Boroń
Pracownik Socjalny
Tel.: /41/ 234 56 87
d.boron@pcpr.busko.pl
Dorota Kowalczyk
Kierownik Ośródka Interwencji Kryzysowej
Psycholog
Tel.: /41/ 234 56 90
d.kowalczyk@pcpr.busko.pl
Urszula Surma-Bednarska
Psycholog
Tel.: /41/ 234 56 90
u.surma@pcpr.busko.pl

     


   
ZESPÓŁ PROJEKTOWY I REALIZACYJNY EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO

Monika Garbaczewska
Doradca do spraw Osób Niepełnosprawnych
Tel.: /41/ 234 56 81
m.garbaczewska@pcpr.busko.pl

Aleksandra Piątek
Kierownik Zespołu Projektowego
Tel.: /41/ 234 56 81
a.piatek@pcpr.busko.pl
Magdalena Kowalska
Doradca ds.Rodziny
Tel.: /41/ 234 56 81
m.kowalska@pcpr.busko.pl
     
  Kamil Maj
Kierowca
Tel.: /41/ 234 56 81