Powiatowa Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
7 maja 2021

Niepełnosprawność dotyka osoby w różnym wieku i miewa różny charakter, w dużym stopniu wpływając na możliwości uczestniczenia w normalnym życiu. Osoby niepełnosprawne na skutek wypadków lub chorób czy z powodu dysfunkcji genetycznych mają wiele problemów z przystosowaniem się do zaistniałej sytuacji.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Busku-Zdroju wiedząc jaką w tym wypadku nieocenioną rolę  odgrywa sprzęt rehabilitacyjny oferuje możliwość skorzystania z bezpłatnej Wypożyczalni Sprzętu Rehabilitacyjnego.

 Oferowany Sprzęt rehabilitacyjny stanowiący własność Powiatu Buskiego, zakupiony został ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach realizowanych przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Busku - Zdroju Projektów: „Nowy Zawód - Nowy Start”, „Rodzina Wspólna Troska”  oraz „Lepsze Oblicze Życia”. Sprzęt rehabilitacyjny jest dostępny dla potrzebujących mieszkańców powiatu buskiego, od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8:00 do 15:00 w siedzibie Centrum przy ul. Bohaterów Warszawy 120.
Wypożyczenie sprzętu rehabilitacyjnego oraz urządzeń pomocniczych odbywa się na podstawie zaświadczenia lekarskiego stwierdzającego konieczność korzystania z danego rodzaju urządzenia.

Wykaz sprzętu  rehabilitacyjnego, ortopedycznego oraz terapeutycznego a także Regulamin wypożyczalni są dostępne w zakładce – Wypożyczalnia

 

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu  (41) 234 56 81

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z USŁUG WYPOŻYCZALNI !

Dodany przez: Magdalena Kowalska, Przekazała do publikacji: Monika Garbaczewska